Days

Zvrat?

2. března 2010 v 21:49
Snad.. snad už se ta osoba (mé monentální já) rozhodla odejít, aby mohla nastoupit ta 'stará', ta fajn..prostě ta Moje, jednoduše JÁ.

Dneska jsem se ve škole bavila. Ne, že by mě bavilo nějak to učení, ale s lidma jsem si rozumněla a užila jsem si to. Poslední hodinu, kdy máme občanku, tedy taková volnější hodina, jsem si povídala s kamarádem co sedí hned vedle mě. Obyčejně toho moc nenapovídáme, ale teď to bylo najednou zas fajn..:)

A i s jinýma lidma, se kterýma se obyčejně nějak moc nebavim, jsem dneska dala možnost a jak jsem hned zjistila, rozumím si s nima.

A největší zvrat dne? Cestu ze školy jsem šla se spoužačkou..se spolužačkou, se kterou chodím do třídy už vlastně od školky..nikdy jsme se nijak nemuseli..spíš naopak. Né vyloženě, že by jsme se nenáviděli, ale prostě nemluvily jsme spolu.. jo, občas taky přišla takováhle chvilka jako dneska, ale ta zase po čase zmizela.. Tedy, šly jsme, a celkem jsme si měly i co říct.
Ale co ještě víc? Později jsem si na facebooku zveřejnila odkaz na jednu písničku a seběhly se komentáře. Moje, její a ještě T. Pak už to byly komentáře o vodnici.. jo až tam jsme se dostaly :D.. A nakonec, to dopadlo tak, že nejspíš o víkendu něco podnikneme. Nějak moc si od toho neslibuju, každopádně..je to zvláštní. Lidský vztahy jsou zvláštní. A lidský pocity. Lidský city. A hlavně nálady..

Uvidíme..:)

Ps.: zítra je hokej a předtím jdu ven s Te., takže..jeje, uvidíme, uvidíme..:)

Still Standing

2. března 2010 v 15:16 | T.
Mám fajn náladu..hrozně fajn náladu. Konečně doma ze školy, která dneska byla překvapivě strašně moc fajn..:) Nevím co se děje.

Tak jen abych si tu zaznamenala pro sebe, (a doufám že i pro vás?..) že se něco děje.

A končím tu. Na počítači..aspoň pro dnešek. Mám chuť jít něco podniknout, teď, hned, honem rychle.. zvláštní..tak ať tu zbytečně nedřepim a aby se mi popřípadně nepokazila nálada ;)..

Večer tu budu.. budu muset oznámit, že se dneska stalo něco co mě dost překvapilo..příjemnýho.

Vaše pro dnešek spokojená T.

Jo a ještě, něco na tu MOC MOC pohodovou FAJN náladu :)..


závislost..

Decision

27. února 2010 v 18:10 | K.
Na hokej nejdu. Venku už je tma. Za chvíli se vrátí táta z práce.. super no. A proč na hokej nejdu? Yes, nechtělo se mi a ani se mi nechce.

Ale za další, volala mi T. nějaká rozrušená, jestli se ke mně může stavit. Takže to abych byla doma že. Abych byla upřímná je mi to celkem jedno..vlastně jsem snad i ráda, že strávim celou sobotu doma, nemusím pořád někam pobíhat a pořád někde něco provádět..dnešek si udělám relaxační a bude to fajn.. naložim se do vany, udělám si pleťovou masku, masku na vlasy, budu u toho papat čokoládu :D, poslouchat relaxační písničky..a pak si s T. dáme vodničku, pokecáme, požereme vše na co příjdem.. Stejně bych si na hokeji akorát pokazila náladu..takhle to bude lepší.

Hock.

27. února 2010 v 16:44 | T.
Yes konečně sobota po hroznym týdnu ve škole. Zázrak že jsem to vůbec přežila.. Navíc je dneska tak krásný počasí, sluníčko svítí, člověk má pocit že i hřeje, přitom to tak není..a já sedim doma. Fakt paráda. Vstávala jsem pozdě, jako každý den o víkendu, ale to mě přece neomlouvá, abych byla doma. Přemýšlím, že půjdu na hokej, ale na druhou stranu se mi tam absolutně nechce. Sektat se tam s lidma, který bych radši neviděla.. Minulý týden se u nás taky hrál zápas a mě se tam jakjinak nechtělo jít. Kámoška T. (nebudu zminovat jména) mě nakonec ale přesvědčila a šla jsem tam..a musím uznat, bavila jsem se. A to i s lidma, který jsem nechtěla potkat. Tak si právě teď říkám, že by to zase mohlo být fajn. Ještě uvidím, každopádně mám nějakou hodinku ještě čas.

 
 

Reklama