Zvrat?

2. března 2010 v 21:49 |  Days
Snad.. snad už se ta osoba (mé monentální já) rozhodla odejít, aby mohla nastoupit ta 'stará', ta fajn..prostě ta Moje, jednoduše JÁ.

Dneska jsem se ve škole bavila. Ne, že by mě bavilo nějak to učení, ale s lidma jsem si rozumněla a užila jsem si to. Poslední hodinu, kdy máme občanku, tedy taková volnější hodina, jsem si povídala s kamarádem co sedí hned vedle mě. Obyčejně toho moc nenapovídáme, ale teď to bylo najednou zas fajn..:)

A i s jinýma lidma, se kterýma se obyčejně nějak moc nebavim, jsem dneska dala možnost a jak jsem hned zjistila, rozumím si s nima.

A největší zvrat dne? Cestu ze školy jsem šla se spoužačkou..se spolužačkou, se kterou chodím do třídy už vlastně od školky..nikdy jsme se nijak nemuseli..spíš naopak. Né vyloženě, že by jsme se nenáviděli, ale prostě nemluvily jsme spolu.. jo, občas taky přišla takováhle chvilka jako dneska, ale ta zase po čase zmizela.. Tedy, šly jsme, a celkem jsme si měly i co říct.
Ale co ještě víc? Později jsem si na facebooku zveřejnila odkaz na jednu písničku a seběhly se komentáře. Moje, její a ještě T. Pak už to byly komentáře o vodnici.. jo až tam jsme se dostaly :D.. A nakonec, to dopadlo tak, že nejspíš o víkendu něco podnikneme. Nějak moc si od toho neslibuju, každopádně..je to zvláštní. Lidský vztahy jsou zvláštní. A lidský pocity. Lidský city. A hlavně nálady..

Uvidíme..:)

Ps.: zítra je hokej a předtím jdu ven s Te., takže..jeje, uvidíme, uvidíme..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaxhie Jaxhie | Web | 2. března 2010 v 22:06 | Reagovat

:) pekny clanek :D jaj vodnici .. chute si mi nadelala!:D

2 Jaxhie Jaxhie | Web | 2. března 2010 v 22:59 | Reagovat

No ja s nim taky nic nikdy nemela DDDDDDDDDD taky je diky bohu z daleka :D .. ale jako :D mame se ted videt na jednom konciku tak bude prdel xD bo on se mi jako libii xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama