Březen 2010

Wrong

15. března 2010 v 19:19 | K. |  By the way
I feel broken.

To je asi tak všechno na co se zmůžu.. to počasí potlačuje mojí náladu a to, že teď (za celou tu dobu co jsem se neozvala) byla fajn.. Začíná to zase na mě padat..

Na tenhle blog vážně píšu, jenom když mi není dobře.. Awesome.

Zvrat?

2. března 2010 v 21:49 Days
Snad.. snad už se ta osoba (mé monentální já) rozhodla odejít, aby mohla nastoupit ta 'stará', ta fajn..prostě ta Moje, jednoduše JÁ.

Dneska jsem se ve škole bavila. Ne, že by mě bavilo nějak to učení, ale s lidma jsem si rozumněla a užila jsem si to. Poslední hodinu, kdy máme občanku, tedy taková volnější hodina, jsem si povídala s kamarádem co sedí hned vedle mě. Obyčejně toho moc nenapovídáme, ale teď to bylo najednou zas fajn..:)

A i s jinýma lidma, se kterýma se obyčejně nějak moc nebavim, jsem dneska dala možnost a jak jsem hned zjistila, rozumím si s nima.

A největší zvrat dne? Cestu ze školy jsem šla se spoužačkou..se spolužačkou, se kterou chodím do třídy už vlastně od školky..nikdy jsme se nijak nemuseli..spíš naopak. Né vyloženě, že by jsme se nenáviděli, ale prostě nemluvily jsme spolu.. jo, občas taky přišla takováhle chvilka jako dneska, ale ta zase po čase zmizela.. Tedy, šly jsme, a celkem jsme si měly i co říct.
Ale co ještě víc? Později jsem si na facebooku zveřejnila odkaz na jednu písničku a seběhly se komentáře. Moje, její a ještě T. Pak už to byly komentáře o vodnici.. jo až tam jsme se dostaly :D.. A nakonec, to dopadlo tak, že nejspíš o víkendu něco podnikneme. Nějak moc si od toho neslibuju, každopádně..je to zvláštní. Lidský vztahy jsou zvláštní. A lidský pocity. Lidský city. A hlavně nálady..

Uvidíme..:)

Ps.: zítra je hokej a předtím jdu ven s Te., takže..jeje, uvidíme, uvidíme..:)

Still Standing

2. března 2010 v 15:16 | T. |  Days
Mám fajn náladu..hrozně fajn náladu. Konečně doma ze školy, která dneska byla překvapivě strašně moc fajn..:) Nevím co se děje.

Tak jen abych si tu zaznamenala pro sebe, (a doufám že i pro vás?..) že se něco děje.

A končím tu. Na počítači..aspoň pro dnešek. Mám chuť jít něco podniknout, teď, hned, honem rychle.. zvláštní..tak ať tu zbytečně nedřepim a aby se mi popřípadně nepokazila nálada ;)..

Večer tu budu.. budu muset oznámit, že se dneska stalo něco co mě dost překvapilo..příjemnýho.

Vaše pro dnešek spokojená T.

Jo a ještě, něco na tu MOC MOC pohodovou FAJN náladu :)..


závislost..

What happened?

1. března 2010 v 21:29 | K. |  About
Co se stalo?

Co se stalou s tou holkou, která si užívala života plnýma douškama? Kde je? A kdy se vrátí a nahradí tuhle chcíplotinu?

Vážně se sama sebe začínám ptát. Vždyť ještě před nedávnem jsem byla spokojená. Šťastná. Neměla jsem sice přítele, ale přesto nebylo o kluky nouzi. Bavilo mě to..všechno.. život mě bavil. A teď? Nevím co se děje..něco mi chybí. A ta prázdnota po něčem mi překáží ve všem, co hodlám dělat..

Miluju pozornost. Samozřejmě víc potěší být pozorována někým, koho taky sami nenápadně pozorujete, než od někoho jiného..ale ostatně miluju pozornost od kohokoli. Začíná mi chybět. Možná je to TO NĚCO.. TA PRÁZDNOTA.. Potřebuji být středem pozornosti. Ale když nic nedělám? Těžko mě může někdo spatřit..

Opět to nechávám volně plynout..tenhle měsíc se budu sousředit pouze na školu a vlastně i na sebe.. snad mi to pomůže a v příštích dnech (měsících?) už se vrátí ta stará T., ta se kterou se všichni bavili, ta se kterou chtěl být každý pro pár vteřin, ta kterou měli rádi, ta, která byla středem pozornosti..