Únor 2010

Asi mi hrabe

28. února 2010 v 19:39 | K. |  By the way
Začínám se vyhýbat světu. Lidem, okolí, venku.. možná mám poslední dobou prostě línou a nikam a nic se mi nechce. Ale..na druhou stranu zase.. Nechci nějak přehánět, ale viděla jsem jeden film, kde byla jedna paní a ta měla nějakou fobii..nevím jak se jmenovala, ale fobie z venku. Ta už byla extrém, byla celý dny doma, i práci měla doma, nechávala si dovážet jídlo a ostatní potřebný věci..bála se jít i pro poštu..

No :D .. vážně přehnaný. Ale stejně, dneska jsem měla možnost jít ven, a já jsem radši zůstala doma. Jasně, stejně bych mohla jenom do šesti, protože bych se pak musela učit, jo nějak teď flákám školu.. Ale já jsem stejně nešla. A učila se doma..

Fakt mi hrabe. Zítra ven půjdu a je mi jedno co si o tom bude moje zítřejší já myslet.

A navíc je škola, takže mě to každopádně ven vytáhne..

A ještě.. fakt doufám, že jsem jenom zlenělá z tý zimy a že mě to co nejdřív přejde..

Decision

27. února 2010 v 18:10 | K. |  Days
Na hokej nejdu. Venku už je tma. Za chvíli se vrátí táta z práce.. super no. A proč na hokej nejdu? Yes, nechtělo se mi a ani se mi nechce.

Ale za další, volala mi T. nějaká rozrušená, jestli se ke mně může stavit. Takže to abych byla doma že. Abych byla upřímná je mi to celkem jedno..vlastně jsem snad i ráda, že strávim celou sobotu doma, nemusím pořád někam pobíhat a pořád někde něco provádět..dnešek si udělám relaxační a bude to fajn.. naložim se do vany, udělám si pleťovou masku, masku na vlasy, budu u toho papat čokoládu :D, poslouchat relaxační písničky..a pak si s T. dáme vodničku, pokecáme, požereme vše na co příjdem.. Stejně bych si na hokeji akorát pokazila náladu..takhle to bude lepší.

Trochu nuda

27. února 2010 v 17:23 | T |  About
1. KOLIK JE HODIN?
17.02
2. JAK ZNÍ TVÉ JMÉNO PODLE RODNÉHO LISTU?
K.
3. PŘEZDÍVKY?
různý
4. KTERÝ DEN DOSTANEŠ SVŮJ DALŠÍ NAROZENINOVÝ DORT?
27.11

Hock.

27. února 2010 v 16:44 | T. |  Days
Yes konečně sobota po hroznym týdnu ve škole. Zázrak že jsem to vůbec přežila.. Navíc je dneska tak krásný počasí, sluníčko svítí, člověk má pocit že i hřeje, přitom to tak není..a já sedim doma. Fakt paráda. Vstávala jsem pozdě, jako každý den o víkendu, ale to mě přece neomlouvá, abych byla doma. Přemýšlím, že půjdu na hokej, ale na druhou stranu se mi tam absolutně nechce. Sektat se tam s lidma, který bych radši neviděla.. Minulý týden se u nás taky hrál zápas a mě se tam jakjinak nechtělo jít. Kámoška T. (nebudu zminovat jména) mě nakonec ale přesvědčila a šla jsem tam..a musím uznat, bavila jsem se. A to i s lidma, který jsem nechtěla potkat. Tak si právě teď říkám, že by to zase mohlo být fajn. Ještě uvidím, každopádně mám nějakou hodinku ještě čas.


Soo.

27. února 2010 v 15:55 | T.
Tenhle blog už existoval nějakou dobu dřív. Psala jsem sem různý hovadiny, takže jsem to všechno hezky smazala :) . A začínám tu novou 'éru'. Měla jsem dřív dost blogů a na každém bylo něco jiného. Časem mě to však omrzelo a na žádný jsem už nic nepřidávala. Tenhle jsem znovu očistila jen pro svojí potřebu se někam vypsat. Začalo mě bavit pracovat se svými vlastními myšlenkami a proto jsem zvolila tuto cestu. Sice mám několik přátel se kterými si vážně jenom sednu a hodiny a hodiny filozofujeme..po většinou ale o příjemných tématech.. o budoucnosti a tak.. tady se mohu vyjádřit k pocitu, který nebude třeba vůbec hezký.. A vzhledem tomu, že poslední dobou se můj život stal stereotypním, což nesnáším, a začínám mít spoustu volného času, se začínám nudit, tak mě napadlo obnovit si blog, protože na založení nového jsem neměla absolutně náladu :D .. tedy to celé rozjedu počínaje dneškem :) .. T.